Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відбулось пленарне засідання 40-ї сесії Дубенської районної ради

 
 

24 липня о 10:00 в залі засідань Дубенської районної ради відбулось пленарне засідання 40-ї сесії Дубенської районної ради, яке пройшло під головуванням заступника голови Дубенської районної ради Олександра Козака за участі голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка та 34-рьох депутатів, на сесії також були присутній народний депутат України Олександр Дехтярчук,  представники правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ. За три з половиною години на пленарному засіданні сесії було розглянуто 31 питання, найважливішими з яких стали питання щодо утворення комунальної газети „Вісті Дубенщини” та призначення керівника комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня».

Традиційно на початку сесії було розглянуто депутатські запити та звернення: про встановлення зупинки поблизу села Бортниця, відновлення регулярного, повноцінного маршруту «Дубно-Мартинівка» та зміну графіку руху на більш зручний для населення, звернення до Кабінету міністрів України щодо індексації грошових доходів населення та звернення до Верховної ради України, Кабінету міністрів та Генеральної прокуратури щодо перегляду тарифів житлово-комунальних послуг для населення та забезпечення виконання закону України щодо теплопостачання, запит щодо вирішення проблеми з падінням рівня води в річці Людомирка, відкриття повноцінного дитячого садочка в селі Берег та щодо підтоплення будинків у селі Великі Сади.  Валерій Слива повідомив, що до нього звернулись мешканці сіл Зелене та Бортниця з проханням приєднати їх до Привільненської громади. Всі запити та звернення були підтримані депутатами одноголосно.

Дубенщина давно потребує газети, яка б повноцінно висвітлювала діяльність депутатів, сільських рад, районної ради та райдержадміністрації. Адже наш район єдиний в області, в якому немає комунальної газети, що негативно впливає на поінформованість мешканців селища та сіл, особливо тих, де немає доступу до інтернету. Аби вирішити цю проблему на засідання сесії депутати одноголосно прийняли рішення про утворення комунального підприємства „Редакція газети „Вісті Дубенщини” Дубенської районної ради Рівненської області. Утворення комунальної газети дасть змогу безкоштовно прозвітуватись депутатам, розмістити оголошення, та інформувати мешканців Дубенщини про рішення райради, діяльність райдержадміністрації, доносити інформацію про зміни законодавства, що набирає неабиякої ваги в терперішній час реформ. На сесії депутати також погодили головного редактора газети, яким стала Ольга Ворончук, проголосували за поповнення статутного фонду та фінансову підтримку КП «Редакція газети «Вісті Дубенщини».

Депутати на сесії затвердили звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2015 року та прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. На засіданні сесії також були прийняті рішення: „Про внесення змін до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2015”, „Про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки”, „Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни і праці, одиноких непрацездатних громадян, та найбільш незахищених верств населення Дубенського району на 2013-2017 роки”, „Про внесення змін до програми попередження, ліквідації, надзвичайних ситуацій техногенного та природного харакеру Дубенського району на 2015 рік”, „Про затвердження чисельності та фонду оплати праці працівників Дубенської районної вечірньої школи ІІІ ступеня Дубенської районної ради Рівненської області”, „Про надання комунальному закладу „Дубенська центральна районна лікарня” дозволу на передачу майна в оренду” та «Про внесення змін щодо адміністративно-територіального устрою Дубенського району». Депутати взяли до відома інформацію Дубенського міжрайонного прокурора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за перше півріччя 2015 року.

Відтепер діти вояків АТО зможуть безкоштовно оздоровитись в таборах. Відповідне рішення було прийняте депутатами - „Про зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції”. На сесії були прийняті також рішення щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на територіях Птицької, Тараканівської, Озерянської, Молодавської, Мильчанської, Плосківської та Сатиївської сільських рад.

Вкінці пленарного засідання сесії депутати за допомогою таємного голосування обирали керівника комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня». Кандидатами на відповідальну посаду стали Тарас Покеза, Віталій Табачук та  Олег Кравець, який зняв свою кандидатуру перед голосуванням. В підсумку жоден з кандидатів не отримав необхідної більшості голосів від складу депутатів районної ради, тому розгляд цього питання продовжиться на наступній сесії райради.

Після обговорення всіх питань сесії народний депутат України Олександр Дехтярчук розповів про досвід реформи місцевого самоврядування у Франції. Олександр Козак наголосив на особливостях Дубенського району та волевиявленні громад стосовно їх об’єднання.

 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/