Районні комунальні підприємства, заклади та установи

ПЕТИЦІЇ

Влада vs священики: відбувся благодійний футбольний матч

Спекотного липневого дня держслужбовці зняли піджаки і краватки, а священики ряси для того, щоб взяти участь в зборі коштів для лікування солдатів АТО з Дубенщини - Дмитра Кудрика та Валерія Ігнатенка. Добру справу зробили, взявши участь у футбольному матчі, в якому зійшлись в командах від влади та священиків. Захід відбувся з благословіння архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона. Відкрив матч учасник проекту “Голос країни” Микола Бобрик, у виконанні якого прозвучав Гімн України.
Владика Іларіон розповів, що йому надзвичайно приємно побувати на футбольному матчі та побачити священиків у формі. "Ми сьогодні продемонстрували, що ми непереможний народ, тому що ми сильні в добрих справах", - звернувся владика до присутніх. Під час футбольного матчу вдалось зібрати 26 520 грн. При вході на стадіон вболівальники кидали благодійні гривні в скриньку, свій внесок на лікування зробили також учасники команд. Гра була динамічна і напружена та зібрала повні трибуни вболівальників. За команду влади Дубенщини грали голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк із своїм першим заступником Володимиром Іщуком, заступник голови райради Андрій Бронський, міський голова Дубна Василь Антонюк, т. в. о. начальника Дубенського відділу поліції Роман Панасюк та інші.
"Ідея провести благодійний футбольний матч, - розповідає голова районної ради Олександр Козак, - виникла коли ми відкривали в Дитиничах пам'ятник на честь 20-річчя переходу до УПЦ (КП). Перед тим ми їздили на змагання з футболу між держслужбовцями Рівненщини, звідки привезли 2-ге місце". Перший гол команда посадовців забила під кінець матчу на останній хвилині. В другому таймі священики зрівняли рахунок - на 12 хвилині 2 тайму рахунок 1-1. Команда влади змогла забити переможний для себе гол - гра завершилась з рахунком 2:1 на користь посадовців. Гравці та гості зазначають, що перемога не головне. Головне, що вдалось зробити добру справу та залучити до цього так багато людей, бути причетними до чогось хорошого та об'єднуватись у добрих справах.
Зібрану суму поділили на дві частини та прямо на полі віддали батькам ветерана Збройних Сил України Кудрика Дмитра Васильовича та учаснику АТО Ігнатенку Валерію Леонідовичу на лікування. Колишній вчитель Клинцівської школи, а тепер солдат Дмитро Кудрик проходить військову службу за контрактом. Отримав поранення коліна в березні цього року. Переніс одну операцію та готується до другої, яка запланована на вересень цього року. Зараз Дмитро Васильович виконує свій військовий обов'язок в Донецькій області. Валерій Ігнатенко - рік тому внаслідок мінно-вибухового поранення зазнав серйозної черепно-мозкової травми,
отримав проникаюче поранення грудної клітки, травматичний розрив легені. Після тривалого лікування Валерій отримав ІІ групу інвалідності.