Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На Дубенщині оголошено конкурс проектів

 
 

19 серпня в малому залі Дубенської районної ради відбулось засідання конкурсної комісії районної Програми „Підтримки та розвитку ініціатив територіальних громад Дубенського району” під керівництвом  її співголів заступника голови Дубенської районної ради Олександра Козака та голови Дубенської районної державної адміністрації Юрія Парфенюка. На засіданні було розглянуто звіти виконання проектів громад-перемоців за 2014 рік та оголошено новий конкурс на отримання грантів в 2015 році.

Минулого року на реалізацію проектів 15-ти громад переможців-конкурсу з районного бюджету було виділено 147 724 тис. грн., внесок громади становив 81 120 грн., сільські ради виділили 74 084 грн., спонсори – 37 926 грн. В результаті на Дубенщині з’явились нові спортивні та ігрові майданчики для дітей, облаштовано території церков і кладовищ та виготовлено пам’ятник.

Цьогоріч, 24 лютого на засіданні сесії Дубенської районної ради депутати прийняли рішення виділити 50 000 грн. з районного бюджету на реалізацію Програми „Підтримки та розвитку ініціатив територіальних громад Дубенського району”. Участь в конкурсі можуть взяти проекти ініціативних груп територіальних громад району. Фінансування реалізації проектів здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету при умові співфінансування в рівних частинах територіальною громадою, що визнана переможцем конкурсу (у грошовому чи негрошовому еквіваленті). Максимальна сума фінансування одного проекту з районного бюджету становить 10 000 грн.

Проекти на конкурс прийматимуться до 5 вересня 2015 року за адресою: м. Дубно, вул. Данила Галицького, 17 (1-й поверх, виконавчий апарат Дубенської районної ради).

Районна Програма „Підтримки та розвитку ініціатив територіальних громад Дубенського району” діє з 2006 року. За цей час мешканці Дубенщини покращили інфраструктуру своїх населених пунктів, згуртувались, а головне навчились самовіддано працювати для розвитку своєї громади. Цього року на мешканців нашого краю знову чекають нові проекти, нові звершення та неоціненний досвід громадської діяльності.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/