Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відбудетсья конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
 
 

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19 серпня 2015 року № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надаДубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про прння безоплатної вторинної правової допомоги» оведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Рівенській області.

Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться для надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8.

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362, претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні:

знати нормативно-правові акти у сфері захисту прав людини;

знати норми процесуального та матеріального права;

знати та дотримуватися Правил адвокатської етики;

знати законодавство у сфері безоплатної правової допомоги;

вміти складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

вміти користуватися комп'ютером;

знати стандарти якості надання безоплатної правової допомоги;

володіти державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частину населення, є перевагою);

мати право на зайняття адвокатською діяльністю.

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами: копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту, витяг з Єдиного реєстру адвокатів України, виданий не пізніше 10 днів до подання документів;

біографічну довідку та анкету за встановленою Мін'юстом формою, мотиваційний лист (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги: http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 30 вересня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області та управліннями юстиції в Дубенському, Радивилівському, Млинівському та Демидівському районах.

Конкурс проводиться у три етапи:

- перший етап– розгляд документів, поданих претендентами:

6 жовтня 2015 року за адресою: м.Рівне, вул.Замкова 22А (в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Рівненській області);

- другий етап– письмове тестування претендентів:

10 жовтня 2015 рокуз 11 год. до 13 год. 15 хв. за адресою: м.Рівне, вул.Замкова 22А (в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Рівненській області);

- третій етап– співбесіди з претендентами:

14-15 жовтня 2015 року за адресою: м.Рівне, вул.Замкова 22А (в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Рівненській області). Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.


За детальною інформацію можна також звертатися до Дубенського місцевого центру з наданння безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: місто Дубно, вулиця Грушевського, 171 Б, телефон: (03656) 2-10-05. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/