Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогі співвітчизники, шановні мешканці Дубенщини!

 

Прийміть найщиріщі вітання з головним святом нашої країни – Днем Незалежності! Українці віками виборювали своє право жити у вільній, суверенній державі. Сьогодні ми відзначаємо 24-ту річницю Незалежності України в часи військової агресії та посягань на цілісність нашої держави.  Проте ми показали, що українці сильна нація, яку не просто зламати. Новітні Герої – майданівці, Небесна Сотня, вояки антитерористичної операції та волонтери стали незламним щитом на захист України. Схиляю голову над накращими синами нашої держави, які поклали своє життя за Україну.

Сьогодні ми повинні згуртуватись та виконати свій обов’зок перед Батьківщиною – захистити, відновити та розбудувати процвітаючу Україну. Наша сила в єдності, тому бажаю вам, дорогі співвітчизники, жити в злогоді та допомагати одне одному. У теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоюйте суверенність та незалежність нашої держави, зміцнюйте національну ідею, наші традиції та патріотизм.

Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах. Нехай любов до Батьківщини та рідного краю надихає вас на добрі справи та звершення на благо  України та рідної Дубенщини. Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
заступник голови Дубенської районної ради
Олександр Козак

 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/