Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З робочим візитом в Дубно побував радник міністра юстиції

 
 
 

19 серпня Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з робочим візитом відвідав радник Міністра юстиції України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, народний депутат України Андрій Помазанов.

 
 
 

Приїхав він разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванною Смачило та очільником регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василем Овдіюком.

 
 

Також на захід прибули голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк та голова Дубенської районної ради Олександр Козак.

 

Андрій Помазанов ознайомився із роботою центру, вислухав директора Віктора Шевчука та спеціалістів центру. Директор центру розповів про діяльність центру, кількість людей, яким вже надали допомогу, кількість адвокатів, що працюють в системі безоплатної правової допомоги.

 

Також радник міністра провів особистий прийом громадян, які прийшли в центр. Питання, які їх турбували, переважно стосувались законності дотримання правил надання місць в дитячих садках міста, прав безробітних, зняття соціальних гарантій для пенсіонерів та малозабезпечених.

 

Нагадаємо, Дубенський місцевий центр надає безоплатну правову допомоги різним соціально- вразливим верствам населення. Обслуговує він крім Дубно і району, Млинівський, Демидівський та Радивилівські райони.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/