Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
   
БІБЛІОТЕКАРІВ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

28 вересня, з нагоди Всесвітнього дня бібліотек, в приміщенні Дубенської центральної районної бібліотеки відбулися святкові урочистості, на яких були присутні працівники та керівники бібліотек району.

На відзначення свята були також запрошені голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, заступник голови Дубенської райради Андрій Бронський та начальник відділу культури і туризму Тамара Перковська.

 

 

«Небайдужість, оптимізм є основними рисами кожного бібліотекаря. До цього додаються також прагнення зробити свою бібліотекою центром громади, створити комфортні умови для інформування читачів. Бо лише з інформацією, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини і всього суспільства, лише обізнані та поінформовані громадяни можуть творити успішне майбутнє своєї держави. Бажаю Вам творчої наснаги, Божого благословіння та миру у країні і Ваших домівках» - привітав працівників бібліотек Юрій Парфенюк.

 

 

Також очільники району представили присутнім нового директора Дубенської центральної районної бібліотеки Людмилу Зіновій і нагородили грамотами кращих бібліотекарів району.

 

 

 

 

 

 

Опісля відбувся виступ творчих колективів районного будинку культури.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/