Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Депутати обрали заступника голови Дубенської районної ради

 

 

11 грудня в залі засідань Дубенської районної ради відбулось пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання пройшло під головуванням голови Дубенської райради Олександра Козака за участі голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка, 32 депутатів, працівників райради та райдержадміністрації, а також ЗМІ. Цього дня було прийнято ряд важливих рішень, найголовнішим з яких стало обрання заступника голови Дубенської районної ради.

Таємним голосуванням було обрано заступника голови Дубенської районної ради. Ним став Андрій Бронський, отримавши 20 голосів “за” та 12 - “проти”.
Андрій Бронський є наймолодшим депутатом Дубенської районної ради, йому 26 років. Новообраний заступник очолює Дубенську районну організацію “Радикальна партія Олега Ляшка”, від якої був обраний депутатом райради. Андрій Борисович народився на Івано-Франківщині, закінчив Львівський національний аграрний університет та отримав кваліфікацію магістра з промислового та цивільного будівництва, працював архітектором на приватному підприємстві “Ланд Сервіс”, одружений.

На засіданні сесії було розглянуто ряд депутатських запитів. Олександр Козак зачитав звернення депутатів Дубенської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо збереження надбавки за особливі умови праці бібліотекарям та запит з проханням розглянути на першій сесії 2016-го року питання “Про стан пасажирських перевезень на території Дубенського району”. Петро Рухер озвучив запити стосовно будівництва або ж реконструкції дитячого садка в селі Княгинин, зрізання дерев на території Білоберізької ЗОШ І-ІІ ст., реконструкції спального корпусу дитячого будинку-інтернату, забезпечення покриття мережею “Інтернет 3G” у населених пунктах Дубенського району. Михайло Метелюк та Віталій Рашко звернулись до депутатів із проханням вирішити питання щодо проведення капітального ремонту дорожнього покриття та освітлення вул. Залізнична, що в селі Тараканів. Михайло Войтюк звернувся до депутатів з запитом стосовно відкриття НВК в селі Птича. Сергій Ковбар озвучив запити щодо припинення забруднення повітря під час випалювання деревного вугілля поблизу села Довге Поле та стосовно надання дозволів на мисливську зброю. Всі запити більшістю голосів були підтримані депутатами.

На засідання сесії депутати прийняли також рішення “ Про президію районної ради”, “Про положення про Президію районної ради”, “Про положення про постійні комісії районної ради”, “Про персональний склад постійних комісій районної ради”, “Про регламент районної ради сьомого скликання” та “Про оплату праці заступника голови Дубенської районної ради. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/