Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
     
На Дубенщині відкрито інформаційно-туристичний офіс

3 жовтня на Шевченковому джерелі, що у с. Підлужжя Дубенського району, відкрили інформаційно-туристичний офіс.

З нагоди цієї події присутніх привітали заступник начальника управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак, директор Дубенського історико-культурного заповідника Леонід Кічатий.

За словами Ярослави Гаврилової, цей туристичний офіс розрахований на туристів, які мандрують автомобілями чи автобусами у складі туристичних груп.

"Відкриття туристичного офісу на базі Шевченкового джерела дасть поштовх для розвитку туризму в районі. А це, в свою чергу, вплине на інвестиційну привабливість регіону," - зазначив у своєму виступі Юрій Парфенюк.

Представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

Основною метою даного офісу є націлювання людей на те, що подорожувати можна не тільки за кордоном, а і на теренах свого регіону. Туристичний центр покликаний зробити кожну мандрівку районом та Рівненщиною комфортнішою. Тут туристи зможуть отримати корисну інформацію про об’єкти, маршрути, екскурсії, розклад потягів та автобусів, побутові поради щодо проживання, харчування та про культурні заходи.

В ході заходу проведено змагання серед  дітей – учасників експедиційного загону «Знайда» (на базі Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів) на швидкість по складанню-розскладанню намету.

Відразу по завершенні урочистої частини до туристичного офісу завітав перший відвідувач, який подорожував з Києва.

 

Нагадаємо, ідея щодо створення таких центрів виникла у голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка після відвідин Республіки Польща.

За словами керівника області, відкриття таких центрів сприятиме збільшенню туристичного потоку, адже це по суті осередки туристичної промоції. Такі інформаційні офіси вже створені в Острозі, Володимирці та Сарнах. Їх планують відкрити ще в Дубно, Корці, Рівному та Клевані. Центри рекламуватимуть родзинки містечок, опікуватимуться питанням залучення туристів та їхнього супроводу різними об’єктами.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/