ПЕТИЦІЇ
 
     
 
 
 
 

Відбулася творча зустріч з письменником-ювіляром

Творча зустріч з письменником, художником, скульптором, іконописцем, членом Національної спілки письменників України Миколою Тимчаком з нагоди його ювілею, 65-річчя, відбулася 1 березня в Дубенській центральній районній бібліотеці.
Під час заходу Микола Тимчак презентував свою нову книгу «Солоний шлях». Це збірка поетичних творів громадського звучання, в яких автор глибоко переймається долею рідної мови та майбутнього нашої нації. Вони є безпосереднім відгуком поета на гіркі події сьогодення.
Участь у творчій зустрічі взяли заступник голови Дубенської районної ради Василь Боришкевич, заступниця голови райдержадміністрації Ірина Кружайло, мер міста Дубно Василь Антонюк, колеги-письменники, друзі митця та поціновувачі його творчості.

Вітаємо з Днем народження!

1 березня День народження святкує український поет, художник, скульптор, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень, член Національної спілки письменників України Микола Тимчак.
Шановний Миколо Михайловичу!
Щиро вітаємо Вас з ювілеєм!
Зичимо міцного здоров’я, злагоди та достатку. Нехай натхнення, удача та наснага вас не покидають, а ваша діяльність буде успішною та приноситиме лише радість і позитивні емоції.
Бажаємо, щоб світ побачив ще багато ваших творів і книг, які неодмінно отримають схвальні відгуки читачів як на теренах Дубенщини, так і всієї України.
Вітаємо.

На Дубенщині попрощалися з захисником

26 лютого, на Дубенщині попрощалися з захисником.
41-річний Андрій Денисюк мешкав у смт Смига та є учасником Антитерористичної операції на сході України.
В останню путь Андрія Денисюка проводжали рідні та близькі, односельчани, небайдужі краяни. Долучилися й представники влади району - заступник голови Дубенської районної ради Василь Боришкевич, заступниця голови райдержадміністрації Ірина Кружайло, депутат районної ради Тетяна Талавера.
Висловлюємо співчуття сім'ї Андрія Денисюка з приводу важкої втрати. Царство йому небесна та вічна пам'ять.

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 24 лютого, День народження святкує очільниця Дубенського управління Державної казначейської служби України Рівненської області Надія Трофимюк.
Шановна Надіє Василівно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, злагоди та добробуту. Нехай у вашому домі завжди панує мир, затишок і достаток. А кожен день життя буде сповнений позитивними емоціями, хорошими новинами, приємними зустрічами та успішними справами. Бажаємо, щоб ваша складна та важлива професійна діяльність приносила вам задоволення і нехай у всіх щоденних справах вас супроводжує натхнення, удача та Боже благословення.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2021 рік

Третє засідання позачергової третьої сесії Дубенської районної ради відбулося 23 лютого під головуванням очільника ради Віктора Ковальова. У засіданні взяли участь голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський, депутат Рівненської обласної ради Віктор Красовський і 33 депутати Дубенської районної ради.
Депутати розглянули питання Про внесення змін до бюджету Дубенської районної ради. Проект рішення передбачав розподіл вільних залишків у сумі 1 млн 589 тис. 265 грн, які виникли в результаті перевиконання дохідної частини бюджетів ліквідованих Млинівського, Радивилівського, Демидівського районів. Згідно з прийнятим рішенням ці кошти будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам ліквідованих районних рад та окремі видатки районного бюджету. З них 191 тис. 265 грн вирішили направити на оплату за енергоносії та 8 тис. грн на податки бібліотеки та будинку культури відділу освіти, культури та спорту.
Ще чотири питання, додатково внесені в порядок денний сесії, стосувалися передачі об’єктів з районної комунальної власності в комунальну власність територіальної громади міста Дубно.

Оголошення

23 лютого 2021 року о 11.00 в залі засідань районної ради відбудеться третє пленарне засідання позачергової третьої сесії Дубенської районної ради восьмого скликання.

Вітаємо голову Сумидубської територіальної громади Миколу Ковальчука з Днем народження!

Шановний Миколо Матвійовичу!
Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого свята. Бажаємо вам, перш за все, міцного здоров’я, а також достатку та гармонії, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що Ви побажаєте сьогодні, неодмінно збувається, доля дарує приємні сюрпризи, а успіх супроводжує вас у всіх справах. Бажаємо щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Відбулося друге засідання третьої позачергової сесії районної ради

Друге засідання третьої позачергової сесії Дубенської районної ради відбулося 18 лютого. Розпочалося засідання з привітання нещодавно призначеного на посаду голови Дубенської районної адміністрації депутата районної ради Всеволода Пекарського. Далі депутати затвердили запропонований і погоджений постійними комісіями та президією порядок денний, який включав 12 питань.
Насамперед розглянули питання, що були перенесені під час минулої сесії та стосувалися передачі частини будівлі гаража №1, частини будівлі гаража, будівлі стерилізаційної, частини I поверху будівлі терапевтичного відділення (лікувального корпусу) за адресом вул. Львівська, 73, м. Дубно на баланс Дубенської міської ради. Як зазначила депутат Ольга Ляшенко на постійній комісії з комунальної власності, з економічних питань, організації сільськогосподарського виробництва, розвитку промисловості, підприємництва та регуляторної політики, дане питання детально вивчили та доопрацювали під час спільної наради представників Дубенської районної та міської рад. За рекомендацією постійної комісії депутати одноголосно підтримали проект рішення та уповноважили голову Дубенської районної ради Віктора Ковальова затвердити акти приймання-передачі.
Під час сесії депутати районної ради вирішили передати на баланс Дубенської міської ради Дубенську централізовану бібліотечну систему та Дубенський районний будинок культури. Також затвердили звіти про виконання районних бюджетів Млинівського, Радивилівського та Демидівського районів.
«Дякую працівникам цих районних рад та адміністрацій за те, що вони змогли достойно зайти в наш великий об’єднаний Дубенський район з чималими вільними залишками бюджетних коштів», - зауважив голова ради Віктор Ковальов.
Одноголосно підтримали рішення про затвердження ліквідаційного балансу комунальної установи «Млинівський районний методичний кабінет», списання безнадійного боргу по АК АПБ «Україна», який переданий з Радивилівського та Демидівського районних бюджетів, затвердили Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2021-2023 роки та Програму забезпечення фінансовим ресурсом окремих видатків Дубенського районного бюджету у 2021 році, що виникли у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України. Дана програма дає можливість на погашення боргів минулих років, в тому числі технічним працівникам закладів освіти.
Сесія відбувалася під головуванням очільника ради Віктора Ковальова, участь у засіданні взяли 28 депутатів.

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 18 лютого, День народження святкує голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.
Шановний Сергію Юрійовичу!
Колектив і депутатський корпус Дубенської районної ради щиро вітає вас з ювілеєм.
Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку та сімейного добробуту. Бажаємо, що Ви завжди могли досягати поставлених цілей, чітко вірили у свій успіх та гідно трудилися задля розвитку нашого краю. Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, а в усіх починаннях супроводжує удача.
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Вітаємо з Днем народження!

18 лютого День народження в депутата Дубенської районної ради Олега Юркевича.
У цей день прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень. Нехай у вашій домівці завжди буде мир, достаток і злагода, а успіх супроводжує в здійсненні всіх ваших планів та сподівань.
Вітаємо.
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

 
 
 

 

 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-93-89
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

 

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

 

https://ror.gov.ua/