ПЕТИЦІЇ
 
     
 
 
 

До уваги присяжних

Відповідно до ч. 1 ст 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) від 14.10.2014 року №1700-VII (із змінами та доповненнями), особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Згідно підпункту «ґ» пункту 1 ст. 3 Закону до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні порушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).
У зв’язку з наведеним, нагадуємо про необхідність подання присяжними до 1 квітня 2021 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік.
Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.
Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Роз’яснення НАЗК про заповнення декларацій».

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні, 11 березня, день народження святкує голова Смизької селищної територіальної громади Олександр Федоров.
Шановний Олександре Мефодійовичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята. Зичимо вам завжди буди здоровим, успішним, сповненим сил та енергії. Нехай доля дарує позитивні емоції, хороші новини та нові досягнення. А у вашій домівці завжди панує мир, злагода та достаток. Щиро бажаємо, щоб ваша важка та важлива щоденна праця служила на благо людям та розвитку громади.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Відбулася презентація технології переробки молока

У межах угоди між Млинівським державним технолого-економічним коледжем і Національним університетом біоресурсів і природокористування України 6 березня в Млинові відбулася презентація технології переробки молока. Технологію демонстрували фахівці факультету переробки продукції університету. Також у заході взяли участь голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, очільниця Мирогощанської територіальної громади Надія Чух, Козинський сільський голова Іван Школяр, директор Млинівського державного технолого-економічного коледжу В’ячеслав Яцкевич і директор Мирогощанського аграрного коледжу Віктор Терновик,.
Даний проект полягає в тому, щоб сім’ї, які ще мають бажання розвивати молочне скотарство отримували реальну підтримку від держави. Тобто за рахунок держави буде покращена кормова база, окультурені пасовища, надана техніка. Згодом вони матимуть можливість переробляти молоко в більш дорогий продукт, а саме сир, що забезпечить значне зростання доходів.
Налагоджена співпраця між навчальними закладами в межах даної угоди сприяє підвищенню кваліфікації викладачів та, як наслідок, якості здобутих студентами знань.

На Дубенщині відзначили 207 річницю від дня народження Шевченка

9 березня 207-ма річниця з дня народження визначного митця українського народу Тараса Григоровича Шевченка. На Дубенщині відомого українського письменника, класика української літератури, мислителя, художника вшанували покладанням квітів до пам’ятників Кобзарю.
Традиційно поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку в Дубні. У церемонії взяли участь очільники міста та району, представники громадськості. Також голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов і голова райдержадміністрації Всеволод Пекарський поклали квіти до пам’ятника Кобзареві на Шевченковому джерелі в селі Підлужжя, що на Дубенщині.

Вітаємо зі святом весни!

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні, 6 березня, День народження в народного депутата України Олександра Аліксійчука.
Шановний Олександре Васильовичу!
Депутатський корпус та апарат Дубенської районної ради щиро вітає вас з ювілеєм! Зичимо вам відмінного здоров’я, довгих літ, сімейного затишку та невичерпного оптимізму. Нехай вас ніколи не покидає натхнення працювати задля розвитку нашого краю, а ваш професіоналізм, мудрість та відданість справі достойно оцінюються в суспільстві. Бажаємо вам мудрих і виважених рішень, успішних проектів, нехай ваша діяльність завжди буде спрямована на благо людей, а життя дарує нові можливості та ідеї.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Відбувся семінар на тему цивільного захисту в територіальних громадах


У приміщенні Дубенської районної ради 4 березня відбувся семінар «Організація заходів цивільного захисту в територіальних громадах». Під час заходу обговорили питання розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування.
Фахівці надали представникам громад необхідну інформацію щодо питань цивільного захисту в територіальних громадах. З очільниками та представниками громад Дубенського району спілкувалися начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного зазисту населення Рівненської облдержадміністрації Віктор Симонюк, заступник начальника навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Андрій Клещевніков, заступник начальника управління-начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Рівненській області Іван Жакун, начальник ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України в Рівненській області Михайло Домарацький.
Під час семінару були обговорені питання щодо основних напрямків розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, забезпечення своєчасного й ефективного планування та здійснення заходів запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування та ліквідації їхніх наслідків, підвищення рівня готовності посадових осіб до виконання обов’язків у сфері цивільного захисту.

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 4 березня, День народження в заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського.
Шановний Олексію Анатолійовичу!
Щиро вітаємо вас з ювілеєм. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя і наснаги у всіх ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень!
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов!

Звернення голови Дубенської районної ради до населення Дубенського району!

У зв’язку з сходженням снігового покрову зростає небезпека виникнення пожеж у лісах та сільськогосподарських угіддях.
Просимо керівників територіальних громад району провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо заборони:
- випалювання сухої рослинності та її залишків на сільськогосподарських землях, не угіддях, смугах відводу авто та залізничних шляхів, тих що поруч з лісовими масивами.
- в’їзду транспортних засобів і відвідування лісів у період високої пожежної небезпеки.
- розпалювання багаття в лісових масивах і на територіях, що поряд з лісом у період підвищеної пожежної небезпеки.


Голова Дубенської районної ради                                                        Віктор Ковальов

Вітаємо з Днем народження!

4 березня День народження в депутата Дубенської районної ради Миколи Поліщука.
Шановний Миколо Миколайовичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого ювілею. Насамперед зичимо міцного здоров’я, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою та  натхнення. Нехай лихо та незгода оминають вас і вашу сім’ю, а в домі завжди панує злагода, достаток і добробут.
Бажаємо, щоб доля і надалі була прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. А в щоденних справах нехай завжди супроводжує успіх і Боже благословення.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов.

 

‹ назад вперед ›

 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-93-89
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

 

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

 

https://ror.gov.ua/