ПЕТИЦІЇ
 
     
 
 
 

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Щиро вітаємо вас з професійним святом. Ваша робота – надзвичайно важлива, потребує старанності, працьовитості та відданості справі. Саме завдяки вашій щоденній праці забезпечується комфорт нашого життя, охайність вулиць, чистота наших сіл і міст.
Зичимо вам міцного здоров’я, сил і невичерпної енергії. Нехай вам щастить у всіх щоденних справах, у домі завжди панує мир та злагода, а на роботі супроводжу успіх.
Дякуємо вам за вашу відданість справі, високий професіоналізм та наполегливість. Нехай ваша робота приносить лише користь населенню та достойно оцінюється.
Голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

У Дубні представили нову очільницю Дубенської окружної прокуратури


18 березня в залі засідань Дубенської районної ради відбулося представлення керівника Дубенської окружної прокуратури. Нового прокурора представив керівник Рівненської обласної прокуратури Андрій Рудницький. Очолила Дубенську окружну прокуратуру Громова-Логвинчук Ольга Євгеніївна.
«Надіюся на плідну співпрацю. Справді вважаю, що станом на сьогодні нелегкий час у нас, але спільними зусиллями, сподіваюся, ми доб’ємося результату», - звернулася до присутніх Ольга Громова-Логвинчук.
З призначенням очільницю прокуратури привітали представники влади району – голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський та заступник голови Дубенської районної ради Василь Боришкевич.
Щиро вітаємо Ольгу Євгенівну з призначенням і бажаємо успіху у всіх справах, сил, енергії та мудрості приймати правильні рішення на новій посаді.

17 березня - День визволення міста Дубно

Дубенчани щорічно 17 березня вшановують учасників визволення міста Дубно від загарбників. З нагоди 77-ї річниці цієї знакової події голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, мер Дубна Василь Антонюк, заступниця голови райдержадміністрації Ірина Кружайло, представники ветеранських організацій, небайдужі містяни взяли участь у панахиді за полеглими в боях під час Другої світової війни на меморіальному військовому кладовищі.
Також присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники податкової та митної справи України!
Бажаємо Вам ніколи не втрачати пильності, завжди стояти на сторожі порядку та дотримання законів. Зичимо вам міцного здоров’я, якнайбільше яскравих і радісних моментів у житті, достатку та злагоди у ваших сім’ях, а також нових звершень і професійних досягнень.
Нехай ваш професіоналізм, відповідальність та відданість справі приносять лише користь нашому краю та нашій країні.
Вітаємо!
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 18 березня, День народження в очільника Боремельської територіальної громади Віктора Кореня.
Шановний Вікторе Михайловичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята. Зичимо вам завжди бути здоровим, сповненим сил і енергії. Бажаємо, щоб у вашому домі завжди панувала злагода і достаток, а невдачі оминали вас, ваших рідних і близьких.
Нехай під вашим професійним керівництвом громада стабільно розвивається, а вас не покидає натхнення втілювати нові ідеї та реалізовувати проекти задля розвитку нашого краю.
Вітаємо!
Голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Народний депутат зустрівся з очільниками району

У межах робочої поїздки 13 березня Дубенщину відвідав народний депутат України Сергій Євтушок. У Дубенській районній раді народний обранець поспілкувався з головою районної ради Віктором Ковальовим та очільником райдержадміністрації Всеволодом Пекарським.
Під час зустрічі обговорили актуальне сьогодні для Дубенського району питання неприпустимості ліквідації відділення паліативної допомоги в м. Дубно. Сергій Євтушок пообіцяв, що звернення трудового колективу особисто передасть міністру охорони здоров’я, та разом з місцевими депутатами шукатиме можливості, щоб зберегти це відділення.
Під час зустрічі були обговорені й інші важливі питання та шляхи розвитку об’єднаного Дубенського району.

Відбулося засідання бюджетної комісії

У Дубенські районній раді 10 березня відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, податків та бюджету. У засіданні взяли участь голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, очільник Дубенської РДА Всеволод Пекарський, працівники апарату районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час засідання постійної комісії депутати розглянули питання розподілу 3 млн грн субвенції Дубенської міської ради. Дані кошти вирішили спрямувати на забезпечення заробітною платою працівників бюджетних установ районну, що знаходяться на території міста Дубно. А саме:
• Централізована бухгалтерія при відділі освіти Дубенської РДА – 351 тис. 904 грн 93 коп.;
• КЗ «Дубенський районний будинок культури» - 714 тис. 720 грн 79 коп.;
• КЗ «Дубенська централізована бібліотечна система» - 240 тис. 273 грн 90 коп.;
• Дубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 125 тис. 784 грн;
• Дубенська районна рада – 1 млн 567 тис. 316 грн 38 коп.
Ще 8 тис. 28 грн 29 коп. субвенції надійшло від Привільненської сільської територіальної громади. З них 2 тис. 248 грн спрямували на погашення заборгованості за харчування в навчальному закладі та 5 тис. 780 грн 29 коп. на Клуб, які розташовані в с. Малі Сади.
Завдяки розумінню депутатів Дубенської міської ради та, зокрема, мера Василя Антонюка вдалося спільно розв’язати таке важливе питання – погашення заборгованості та виплати заробітної плати працівникам даних установ, яким теж дякуємо за розуміння та довготривале очікування.

14 березня – День українського добровольця

Щорічно в цей день ми згадуємо тих, хто під час нападу агресора стали прикладом патріотизму, героїзму, самовідданої любові до Батьківщини для всього українського народу.  Саме добровольці за покликом серця мужньо боронять кордони України, а багато хто з них  - навіть віддали своє життя. Схиляємо голови перед полеглими захисниками, вічна вам слава, пам'ять і подяка!
Низький уклін та щирі вітання добровольцям, що й сьогодні стоять на сторожі нашого спокою, бажаємо міцного здоров’я, терпіння, божого благословення і якнайшвидше повернутися до своїх рідних і близьких неушкодженими та з перемогою.
Щиро дякуємо Вам за самовідданість та мужність, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо нашої держави.
Слава Україні!
Героям слава!

Шановні землевпорядники Дубенщини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!
Оскільки саме на вас покладений обов’язок розвивати та контролювати землекористування і землевпорядкування – ваша професія надзвичайно важлива для нашого регіону та країни.
Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та нових успіхів у роботі. Нехай натхнення завжди Вас супроводжує, постійно виникають нові ідеї, а для їхньої реалізації завжди вистачає сил та ресурсів.
Дякуємо Вам за вашу працю, професіоналізм і відповідальність. Переконані, що Ви й надалі будете виконувати свій громадянський і службовий обов’язок, плідно працюючи задля розвитку нашого краю.
З повагою голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

До уваги депутатів Дубенської районної ради

Відповідно до ч. 1 ст 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) від 14.10.2014 року №1700-VII (із змінами та доповненнями), особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Згідно підпункту «б» пункту 1 ст. 3 Закону до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні порушення відносяться депутати місцевих рад.
У зв’язку з наведеним, нагадуємо про необхідність подання депутатами Дубенської районної ради до 1 квітня 2021 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік. Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Роз’яснення НАЗК про заповнення декларацій».

‹ назад вперед ›

 

 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-93-89
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

 

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

 

https://ror.gov.ua/