Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 

На Дубенщині триває підготовка до відзначення Дня Незалежності України

У Дубенській районній державній адміністрації 28 липня відбулася робоча нарада щодо підготовки до відзначення 30 річниці незалежності України. На запрошення оргкомітету участь у нараді взяв голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов.
Під час засідання були обговорені організаційні моменти та вирішені поточні питання щодо плану відзначення Дня Незалежності в об’єднаному Дубенському районі.

Вітаємо з ювілеєм!

28 липня, день народження в голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля.
Шановний Віталію Станіславовичу!
Від імені депутатів і колективу Дубенської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею. За час діяльності на займаній посаді Ви показали себе як мудрий управлінець, Вам вдалося ініціювати та реалізувати чимало проєктів задля розвитку нашої області та покращення життя її мешканців.
Зичимо, щоб Вам завжди вистачало здоров'я, сил, енергії, натхнення і наснаги працювати на благо нашого краю, сприяти стабільному процвітанню та розбудові районів і громад Рівненщини. А мир, злагода і затишок в особистому житті нехай дарують Вам впевненість і підтримку.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Щиро вітаємо всіх з 1033 річницею Хрещення Київської Русі-України!


Щорічно 28 липня ми відзначаємо важливу державну дату – День Хрещення Київської Русі-України. Цього ж дня Православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі. Для нашої Держави цей день є символом соборності, незалежності, незламності українського духу та єдності нашого народу.
Щиро зичимо мешканцям Дубенщини та всієї України Божого благословення, міцного здоров’я, духовного єднання та довгоочікуваного миру в нашій країні.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Вітаємо з днем народження!

25 липня день народження святкував депутат Дубенської районної ради Андрій Бронський.
Шановний Андрію Борисовичу!
Найщиріші вітання з нагоди Вашого свята. Бажаємо насамперед міцного здоров’я, достатку, затишку та миру в домі, успіхів у всіх починаннях. Зичимо з легкістю долати всі незгоди та підкорювати нові вершини, впевнено крокувати до поставлених цілей і досягати поставленої мети. Нехай життя буде наповнене незабутніми враженнями, рідні оточують любов’ю, а кожен новий день дарує нові перемоги.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Вітаємо з ювілеєм!


23 липня день народження в депутата Дубенської районної ради Тетяни Онищук.
Шановна Тетяно Олександрівно!
Щиро вітаємо Вас з ювілеєм. Зичимо завжди бути здоровою, бадьорою, успішною, сповненою сил і енергії. Нехай кожен новий день буде позитивним, яскравим і незабутнім, а близькі люди оточують турботою, підтримкою і повагою. Бажаємо, щоб з легкістю вдавалося досягати поставлених цілей і завжди вистачало натхнення для реалізації нових задумів і втілення ідей.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

ОГОЛОШЕННЯ

Враховуючи подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській  області від 09.07.2021 року №652-01/21 про виключення із списку присяжних, Дубенська районна рада оголошує  добір одного кандидата в присяжні Радивилівського районного суду для заміни особи, що вибула із списку присяжних.
Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Радивилівського районного суду, та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до 30 липня 2021 року  до Дубенської районної ради за адресою: вул. Данила Галицького, 17  наступні документи:

 1. Заяву про включення до списку присяжних  Радивилівського районного суду  та згоду на збирання та   обробку персональних даних (див. зразок).
 2. Копії паспорта громадянина України (1-4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання), або копія  паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання.
 3. Документ, що підтверджує відсутність незнятої  чи непогашеної  судимостей.
 4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

Довідки за телефоном:  4-93-22
Довідкова інформація:
 Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.
Справи, до розгляду яких залучаються присяжні
Цивільні справи про:

обмеження, поновлення цивільної дієздатності фізичної особи або визнання її недієздатною;
визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою; усиновлення;
надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку;
 примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу;
Такі справи розглядаються колегією у складі одного судді і двох присяжних.

Кримінальні справи щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох суддів та трьох присяжних.

Хто може стати присяжним?
Відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.
Хто не може бути присяжним?
Присяжними не можуть бути громадяни, які:

 1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.
 2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.
 3. Які мають не зняту чи непогашену судимість.
 4.  Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.
 5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 6. Громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років.
 7. Особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних
- Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.
- За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.
- На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.
Присяжні є суб’єктами декларування
Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” присяжні, являються суб’єктами декларування та подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентство з питань запобігання корупції.

Вітаємо з днем народження!

18 липня день народження в заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Гемберга.
Шановний Сергію Сергійовичу!
У день вашого народження прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу й апарату Дубенської районної ради. Бажаємо Вам примноження досягнень на професійній ниві, успішної реалізації запланованого, стабільного розвитку і кар’єрного росту. Зичимо, щоб у житті Вас оточували лише добрі, позитивні люди, вірні друзі та колеги, а рідні та близькі – дарували підтримку, любов і тепло. Нехай злагода, мир і достаток завжди будуть у Вашому домі, а Господь оберігає від незгод і проблем.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

На Дубенщині обговорили питання вакцинації населення від COVID-19

Сьогодні, 16 липня, в Дубенській районній раді відбулася нарада керівників і представників центрів первинної медико-санітарної допомоги Дубенського району. Нарада відбулася за ініціативи Дубенської РДА, участь у нараді взяла керівник Управління медичної допомоги Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олена Гандзюк, голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський і перший заступник голови Дубенської РДА Борис Курицький, який займається організацією медичного забезпечення населення району. Ключове питання наради – інфекція COVID-19, а саме вакцинація населення на Дубенщині.
Як озвучила під час наради Олена Гандзюк, в Дубенському районі один з найнижчих показників вакцинації населення. Найгірша ситуація в Мирогощанському, Демидівському, Смизькому, Радивилівському та Дубенському районному центрах первинної медико-санітарної допомоги. На сьогодні найкращий показник у районі в Дубенському центрі ПМСД Дубенської міської ради та Боремельському центрі ПМСД.
Під час наради обговорили й питання створення центрів вакцинації, оскільки в районі такий центр функціонує лише в місті Дубно. Начальниця управління проінформувала про те, що до кінця місяця має почати роботу центр вакцинації й у Радивилові. Також Олена Гандзюк наголосила, що сімейні лікарі повинні спілкуватися з населенням і закликала медиків району через місцеві засоби масової інформації звертатися до людей, проводити роз’яснювальну роботу, заохочувати вакцинуватися. «Правильна комунікація – запорука вакцинації», – резюмувала Олена Василівна.
Також присутні обговорили проблему вакцинації від коронавірусу працівників освітньої галузі, недостатню кількість реклами щодо важливості вакцинації. Крім того, учасники наради мали можливість поставити запитання керівниці обласного управління.
«Ви повинні знати із засобів масової інформації на якому рівні контролюється питання вакцинації. Я закликаю вас покращити ситуацію, щоб наш район був на належному рівні», – звернувся до медиків району Віктор Ковальов.
На завершення Олена Гандзюк подякувала за ініціативу в проведенні такої наради та вкотре наголосила, що сьогодні головне питання медицини Дубенського району – це підвищення темпів вакцинації.

16 липня – День бухгалтера та аудитора


Бухгалтер і аудитор – це важливі та необхідні професії, які потребують надзвичайної уважності, зосередженості, гострого розуму та постійного розвитку і роботи над собою. Бухгалтери є невіддільною і чи не найважливішою ланкою в роботі будь-якого підприємства, установи, оскільки саме на них покладена важлива місія – контроль фінансових справ.
У день професійного свята бажаємо вам насамперед міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, терпіння, гармонії та позитивної життєвої енергії. Нехай обліки ведуться з легкістю, звіти складаються з ентузіазмом, а робота приносить радість, наснагу і достаток.
З повагою
голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов

Відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

13 липня в приміщенні Дубенської районної ради відбулося засідання постійної комісії з економічних питань, організації сільськогосподарського виробництва, розвитку промисловості, підприємництва та комунальної власності, регуляторної політики. Під час засідання відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності – суб'єктів господарювання, які залучатимуться для проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дубенського району.
Оскільки через погодні умови та особисті обставини не всі депутати-члени комісії змогли взяти участь у засіданні особисто, присутні вирішили провести засідання із колегами в онлайн-режимі, надіславши їм для вивчення всю необхідну документацію.
На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності надійшло дві заяви. Виявили бажання взяти участь у конкурсі фізична особа-підприємець Буртасов Володимир Петрович і ТОВ «Експертна фірма «Нива-експерт»». Розглянувши надані учасниками конкурсу документи та вислухавши Володимира Буртасова і представника фірми «Нива експерт» Бережнюка Леоніда Миколайовича – вирішили надати перевагу останній. Вирішальним аргументом став широкий спектр послуг.
Після підготовки протоколу про результати проведення конкурсу, він буде затверджений розпорядженням голови районної ради. Протягом наступних 10 днів сторони підпишуть договір, що дозволить співпрацювати з переможцем конкурсу в питаннях проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дубенського району. Всі відповідні документи  будуть оприлюднені на офіційному сайті Дубенської районної ради.

 
‹ назад вперед ›
 

 

 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-93-89
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

 

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

 

https://ror.gov.ua/