Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Визначено переможців конкурсу місцевих ініціатив

 
 

10 вересня о 10:00 відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу ініціатив територіальних громад. Головою комісії є заступник голови Дубенської районної ради Олександр Козак, співголовою - голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк. До складу комісії також входять депутати, представники райради та райдержадміністрації. Члени комісії розглянули 6 поданих на конкурс проектів ініціативних груп териотріальних громад району. Конукрсна комісія вирішила ухвалити всі подані проекти та розділити між ініціативними групами, передбачені в районному бюджеті кошти в сумі 50 тис. грн.

Відповідно до поданих проектів ініціативні групи Варкович та Привільного встановлять металопластикові вікна в школах. Громади сіл Підлужжя та Листвина облаштують дитячі ігрові майданчики. Давнє козацьке джерело Рівноапостольної Марії Магдалини облаштують в Птичі, також тут буде зроблена купальня для відвідувачів джерела. Мешканці Квітневого будуть встановлювати європаркан на кладовищі.

Фінансування реалізації проектів здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету, при умові співфінансування в рівних частинах відповідною територіальною громадою, що визнана переможцем конкурсу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/