Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На Дубенщині відбувся рейтинг громадської шани „Золотий колос”

 
 

13-го вересня вдесяте на Дубенщині відбувся фольклорний фестиваль «З народної криниці» та рейтинг громадської шани «Золотий колос». Незмінними атрибутами дійства стали виставки майстрів Дубенщини та пишні столи, підготовані сільськими радами. На заході також відбувся збір коштів для допомоги воякам АТО з Дубенщини та на лікування Романа Кубишкіна.
О 12:00 близько дві тисячі гостей зустріли танцювальний колектив „Калинонька” в костюмах курчаток, господиньок, козаків та україночок, які витанцьовували прямо на вулиці навпроти будинку культури. Потім від Луцької брами з однієї сторони та Іллінського собору з іншої зійшлась дві колони чи з ненаймолодших учасників свята у вишиванках із синьо-жовтими кульками в руках. Коли колони зустрілись всі учасники дійства в урочистій атмосфері заспівали Гімн України, на останніх словах якого діти відпустили повітряні кульки в небо.
Біля входу до будинку культури на імпровізованій, оздобленій пишними вінками, рушниками та стрічками сцені відбувся вітальний концерт за участі зразкових та народних колективів Дубенщини. Заступник голови Дубенської районної Олександр Козак ради та голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, Дубенський міський голова василь Антонюк та народний депутат України Олександр Дехтярчук привітали гостей свята, очільники району вручили грамоти та подяки керівникам агроформувань, великих підприємств та організацій, які долучились до організації свята та надають волонтерську допомогу АТО.
Невід’ємним атрибутом фольклорного фестивалю є виставки народних умільців Дубенщини. На святі на гостей чекали неперевершені картини, народна вишивка, вироби із паперу, тканини, народні ляльки, ковані прикраси та ще багато цікавих та унікальних речей. Окрім цього, сільські ради виставили усипані різноманітними смачнющини стравами столи, на яких короваї, запечена риба, вареники, пиріжки, налисники, справжній український борщ та ще багато страв.
Традиційно комісією були визначені найкращі виставки сільських рад. Перше місце отримала Тараканівська сільська рада, друге – Рачинська, а третє – Привільненська сільська рада. В конкурсі „Шедеври української кухні” перемогу отримала Плосківська сільська рада, друге місце посіла Мирогощанська сільська рада, третє -  Рачинська сільська рада. Після завершення роботи всіх виставок представники сільських рад завантажили продукти, що не псуються, в авто, яке вирушило в зону АТО.
Під час заходу проводився збір коштів для вояків з Дубенщини, які захищають  нашу країну від ворога в зоні АТО, а також на лікування важко пораненому солдату з Дубна -  Роману Кубишкіну.
О 16:00 в актовій залі Дубенського районного будинку культури відбувся рейтинг громадської шани «Золотий колос». Найдостойніших мешканців Дубенщини було нагороджено відзнаками та дипломами в 12-ти номінаціях.
Перемогу в номінації „Стежина до вершини знань” отримала директор районного Будинку учнівської молоді Людмила Козачок. Людмила Вадимівна показала високу результативність педагогічної праці та управлінської діяльності. За підсумками 2014-2015 навчального року вихованці та працівники районного Будинку учнівської молоді взяли участь у 39-ти обласних та Всеукраїнських виставках, змаганнях, конкурсах, принісши в скарбничку досягнень Дубенщини, 73 нагороди обласного та 5 нагород Всеукраїнського рівня.
Відзнаку „Золотий колос” в номінації «Вірність Гіппократу» отримала рентгенолаборант рентгенологічного відділення комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня» Тамара Кусько. З 1969 року і по цей час Кусько Тамара Григорівна працює на посаді ренгенолаборанта ренгенологічного відділення комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня». Власні порфесійні досягнення Тамара Григорівна продовжує вдосконалювати, працюючи над підвищенням свого фахового рівня.
В номінації „Захист Батьківщини” першим став учасник антитерористичної операції Павло Діденко. Павло Олександрович вступив добровольцем до лав Збройних Сил України. За період служби пройшов важкі випробування, побувавши в «Іловайському котлі», 10 днів провів в оточенні ворога, брав участь у визволенні Павлопільська та Сорокиного Донецької області, знищив 18 ворожих танків та 1 склад боєприпасів терористів, за що нагороджений орденом за мужність та поданий на почесну нагороду імені Богдана Хмельницького, а на сьогоднішній день підписав контракт та продовжує службу в ЗСУ.
Переможцем номінації «Кращий товаровиробник» стало фермерське господарство «Думолко», яке очолює Юрій Іващенко. Фермерське господарство «Думолко» спеціалізується на виробництві овочевих культур та розведенні великої рогатої худоби. В обробітку господарства знаходиться 224 га ріллі, яка під урожай 2015 року засіяна овочевими культурами. Юрій Іващенко, як керівник зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, який задля виконання поставлених завдань приймає найбільш оптимальні та економічно вигідні рішення.
Відзнаки за першість в номінації „Служіння громаді” отримали відразу два номінанти, яким віддала перевагу однакова кількість депутатів під час голосування. Переможцями стали - благочинний Дубенського районного благочиння УПЦ(КП), настоятель Свято-Дмитріївського храму в селі Семидуби Ігор Загребельний та настоятель Свято-Михайлівського храму с. Мирогоща Володимир Ніколюк.
Отець Ігор є одним із організаторів проведення ремонту та впорядкування Козацького Редуту між селами Плоска та Семидуби, за його ініціативи проведено ремонт фасаду церкви та дзвінниці в селі Семидуби. Ігор Загребельний докладає великих зусиль для відновлення та впорядкування святинь, постійно бореться за відновлення Української православної віри та церкви.
Отець Володимир активно займається благодійною діяльністю, допомагає воїнам АТО та пораненим солдатам. Наполегливо веде і просвітницьку діяльність – щомісячно випускає інформаційний лист-газету «З вірою в душі», регулярно проводить бесіди із студентами Мирогощанського аграрного коледжу, опікується парафіянами недільної школи.
Переможцем в номінації «Краще господарство району» стало Фермерське господарство «Троянда», яке спеціалізується на виробництві зернових та технічних культур. Завдяки дотриманню технологій вирощування сільськогосподарських культур та багаторічному досвіду роботи Микола Юхимович в своєму господарстві отримує стабільно високі врожаї, підтримує на належному рівні матеріально-технічну базу господарства, постійно надає матеріальну та фінансову допомогу воїнам та сім’ям учасників АТО, користується заслуженою повагою та авторитетом серед односельчан і керівників агроформувань району, є хорошим наставником молодих фермерів.
Першість в номінації „Ефективний керівник” за результатами голосування отримали одразу два номінанти: начальник Дубенського управління Державної казначейської служби України Рівненської області Надія Трофимюк та голова ради Дубенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Наталія Андріюк.
Надія Трофимюк працює в колективі з 2006 року. За період роботи перебувала на посадах заступника начальника управління, головного бухгалтера, а з 2008 року призначена на посаду начальника управління. У роботі послідовна, принципова, самокритична, користується авторитетом та повагою серед колег.
Головою районної профспілкової організації Наталія Андріюк обрана у 2000 році і цю посаду люди їй довіряють уже три каденції поспіль. Вона належить до категорії керівників, які не прагнуть охопити всі проблеми, а серед багатьох виділяють головні і у них та через них вирішують решту. Вона є взірцем наполегливості, працьовитості, духовної мудрості і щедрості, це просто хороша людина, надійний друг, громадський діяч і патріот своєї країни.
„Золотий колос” в номінації „Душі криниця” отримала директор будинку культури села Рачин Алла Грабар. Алла Михайлівна. проявила себе творчою, енергійною, багатогранною натурою. Вона стала переможцем обласного конкурсу «Кращий за професією» серед клубних працівників, завдяки налагодженій нею співпраці між підрозділами культурно-дозвіллєвого комплексу, Рачинський КДК став найкращий в області. Алла Михайлівна має хороші організаторські здібності, до неї тягнуться односельчани та молодь, бере активну участь у громадському житті села. Алла Грабар є відповідальною за випуск місцевої газети та користується авторитетом і повагою серед односельчан, колег по роботі та учасників художньої самодіяльності.
Перемогу в номінації «Спортивна гордість Дубенщини» отримав директор Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи Іван Ілюсь. На посаді директора Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи Іван Степанович працює з 2005 року. Під його керівництвом вихованці школи стали чемпіонами України, чемпіонами Європи та світу. Разом з колективом тренерів підготував 7 майстрів спорту, 35 кандидатів в майстри спорту та 1 майстра спорту міжнародного класу. Іван Степанович особисто створив оздоровчо-спортивний комплекс в РБК, за власні кошти закупив тренажери та спротивний інвентар, приймає участь в громадсько-масовій роботі. За його ініціативи була неодноразово зібрана гуманітарна допомога бійцям АТО, а за особистої фінансової підтримки тренери спортивної школи з веслування взяли участь в чемпіонаті Європи, де завоювали 4 золоті і 3 срібні медалі.
«Кращою громадою району» стала Привільненська сільська громада, куди входить 4 населених пункти загальною кількістю мешканців 2164 особи. Усі установи функціонують повноцінно. На території розташовані 2 загальноосвітніх школи, дитячий садочок, який постійно розширюється та наповнюється новими групами. Регулярно здійснюється підвіз дітей до школи та дитячого садка автобусом, який знаходиться в комунальній власності сільської ради. Будинок культури с. Привільне визнаний кращим в Рівненській області. За ініціативи сільського голови систематично проводяться роботи з покращення благоустрою населених пунктів. Кожного року власними силами за кошти бюджету відбуваються ремонти доріг комунальної власності. Протягом останніх років виграно та реалізовано 7 грандів з облаштування об’єктів соціальної сфери на загальну суму 250 тис. грн.
В перервах між нагородженням для гостей виступали кращі вокальні та танцювальні колективи Дубенщини. Вкінці свята на сцену вийшли переможці номінацій, а також його почесні учасники: заступник голови Дубенської районної ради Олександр Козак, голова Дубенської районної держаної адміністрації Юрій Парфенюк. Дубенський міський голова Василь Антонюк та народний депутат України Олександр Дехтярчук, які висловили слова шани та подяки переможцям рейтингу громадської шани „Золотий колос”. Заступник голови Дубенської районної ради Олександр Козак також подякував «міністру культури» району - начальнику відділу культури і туризму Дубенської РДА Тамарі Перковській, під керівництвом якої було підготоване таке чудове свято та багато інших заходів, які  вже не один рік організовує Тамари Феодосіївна. Було оголошено зібрану в скриньках суму благодійних внесків – 3140  грн. було зібрано для вояків АТО та 1500 - на лікування Роману Кубишкіну.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/