Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Постійні комісії Дубенської районної ради
 
 

Постійна комісія з питань фінансів, податків та бюджету – 7 чол.:

Голова комісії:

  • Гаврилюк Сергій Миколайович

Члени комісії:

  • Герасимчук Володимир Антонович
  • Джурик Віктор Володимировичс (заступник)
  • Рухер Петро Віталійович
  • Любарський Олександр Васильович
  • Вовчик Сергій Вікторович
  • Сухолейстер Галина Володимирівна (секретар)

Постійна комісія з комунальної власності, з економічних питань, організації сільськогосподарського виробництва, розвитку промисловості, підприємництва та регуляторної політики – 5 чол.:

Голова комісії:

  • Метелюк Михайло Іванович

Члени комісії:

  • Парфенюк Юрій Васильович
  • Момотюк Володимир Васильович
  • Рашко Віталій Ананійович (секретар)
  • Йосак Микола Олексійович (заступник)

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, з питань законності та діяльності правоохоронних органів – 5 чол.:

Голова комісії:

  • Базарін Олександр Миколайович

Члени комісії:

  • Андріюк Наталія Василівна
  • Горщаль Михайло Романович
  • Озірський Руслан Федорович (секретар)
  • Стрільчук Геннадій Андрійович (заступник)

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, екології та захисту навколишнього природного середовища, з питань соціального захисту населення – 5 чол.:

Голова комісії:

  • Войцещук Роман Петрович

Члени комісії:

  • Найдюк Валерій Леонідович (заступник)
  • Мащук Віталій Ананійович
  • Мельник Андрій Володимирович
  • Панасюк Лариса Григорівна (секретар)

Постійна комісія з питань земельних відносин, розвитку села та його інфраструктури – 5 чол.:

Голова комісії:

  • Яворський Віталій Іванович

Члени комісії:

  • Матвійчук Володимир Олександрович (секретар)
  • Мілецький Михайло Григорович (заступник)
  • Ковбар Сергій Михайлович
  • Войтюк Михайло Олексійович

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, молоді та спорту – 5 чол.:

Голова комісії:

  • Котвінська Каміла Вікторівна

Члени комісії:

  • Кохан Тетяна Наркизівна (заступник)
  • Ощипок Михайло Васильович  
  • Чуй Володимир Миколайович
  • Наконечний Олександр Петрович (секретар)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net