Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
   
ДЕСЯТИРІЧЧЯ ФОЛЬКЛОРНОГО СВЯТА «З НАРОДНОЇ КРИНИЦІ» АБО ЧИМ ПИШАЄТЬСЯ ДУБЕНЩИНА

У неділю, 4 вересня, жителі та гості Дубенщини з'їхалися до районного центру на фольклорне свято «З народної криниці», яке краяни відзначають 10 років поспіль.

 

 Поблизу районного будинку культури об’єднані територіальні громади та сільські ради району розмістили виставки місцевих майстрів — живопис, вишивка, ткацтво, декоративно-прикладне мистецтво, ковальство, виставка короваїв, тощо. Особливою увагою гостей свята користувалися столи з шедеврами української кухні.

 

 

 

 

 

 Свято розпочалося урочистою ходою колони, в котру очолювали діти військових учасників АТО району, і де були представленні усі сільські ради та об’єднанні громади району, котрі намагалися показати. Чим багата та чи інша сільська рада.

 

 

 

 

Перемогу у номінації «Краща колона» здобула Рачинська сільська рада, котра під час ходи представила подіум, який віз трактор, що, далебі, створило враження всесвітньовідомого карнавалу. Духові оркестри, кульки, котрі запускали учасники колон у небо, кількаметрові стяги, алюзії на молоду Україну, костюмовані персонажі – це незвичне дійство глядачі зустрічали бурхливими аплодисментами.

 

 

 

 

 

 

Впродовж свята на сцені виступали танцювальні колективи районного будинку культури та сільських рад, вокальні та театральні колективи, запрошенні колективи з сусідніх районів - Демидівщини та Радивилівщини.

 

 

 

 

В заході взяли участь голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, голова райради Олександр Козак, народний депутат України Олександр Дехтярчук, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

 

 

Оглядова комісія, до складу якої ввійшли працівники районної ради та райдержадміністрації, ознайомилась з усіма представленими на святі виставками. Тож переможцями в номінації «Краща виставка» стали Смизька об'єднана територіальна громада, Іванівська та Варковицька сільські ради. Найсмачнішими стравами похвалились Рачинська, Тараканівська та Мильчанська сільські ради, за що й отримали І-ІІІ місця відповідно в номінації «Шедеври української кухні». Також цього річ була представлена виставка короваїв, на якій презентована близько двох десятків виробів. У номінації «Кращий коровай» перемогу здобула коровайниця Тетяна Бутрій (Рачинська сільська рада). ІІ місце здобула Олена Смалійчук, майстриня з Княгиненської сільської ради, а ІІІ місце отримала коровайниця Людмила Кухарська (Смизька ОТГ).

 

 

 

 

 

 

В ході заходу було відзначено грамотами та подяками голови райдержадміністрації та районної ради керівників агроформувань, великих підприємств, організацій, які долучились до організації свята та надають волонтерську допомогу учасникам АТО.

 

 

 

По закінченню свята розпочалося урочисте нагородження переможців рейтингу громадської шани району «Золотий колос».


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/