Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
   

Делегацію в складі голови Тернопільської районної ради Галайка А.В., начальника відділу культури Тернопільської РДА Навольського В.М., спеціаліста відділу культури Тернопільської РДА Шарган Л.Я., головного бухгалтера відділу культури Тернопільської РДА, директора ТР ЦБС Василюк О.І., голови районної організації профспілки працівників культури Тернопільського району Бик Л.Г., голови Байковецької об’єднаної територіальної громади Кулика А.Р. зустріли голова Дубенської районної ради Козак О. В., голова Дубенської райдержадміністрації Парфенюк Ю. В., заступник голови районної ради Бронський А. Б., начальник

відділу культури та туризму Дубенської райдержадміністрації Перковська Т. Ф., директор Дубенської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Кононова Л. І., директор районного будинку культури Парфенюк І. В. Разом з керівництвом Дубенського району гостей зустрів сільський голова Шепетиської сільської ради Федоров О. М., на кордоні між областями-сусідами.

Делегація відвідала також Плосківську сільську раду, де разом з Плосківським сільським головою Кочубеєм Б. О. делегація відвідала сільський будинок культури та Козацький редут. Біля в’їзду до редуту гостей зустріли «Семидубські молодички», заполонивши всіх виконанням народних пісень. Учасники зустрічі дізнались багато цікавих історичних фактів під час екскурсії Козацьким редутом та посмакували кулішем від місцевого козака, який у свій час розбудовував цей редут. 

Цікавою та корисною стала зустріч з керівниками Привільненської об’єднаної громади. Гості відвідали нещодавно відремонтований будинок культури в с. Молодаво. В Привільному голова об’єднаної громади Момотюк Ю. В. похизувався будинком культури, який хоч і збудований у 1964 році, та знаходиться в чудовому стані, бібліотекою та дитячим садочком.  

Подорож Дубенським районом завершилась в с. Рачин. Делегацію гостинно зустріли сільський голова Кривичун О. О. та працівники будинку культури, які представили гостям чудові вокальні та танцювальні виступи. 
Зустріч районного керівництва з делегацією з Тернопільщини стала досить продуктивною. Адже колеги обмінялись практичним досвідом не лише в сфері культури, але й обговорили важливі питання щодо процесу об’єднання громад. 
«Тернопільщина – флагман об’єднаних громад. Майже з півтори сотні об’єднаних в Україні громад 26 знаходиться в Тернопільській області, зокрема в Тернопільському районі об’єдалось 2 громади. Специфіка Тернопільського району в тому, що в нас місто – обласний центр, є 2 селища і сільські громади. Дві громади об’єднались навколо сіл сільських рад, але це самодостатні села. Для прикладу, Байковецька громада об’єднала 5 сільських рад, вона спроможна об’єднати стільки ж, тому що в бюджеті в них є 16 млн в цьому році, вилучення в державний бюджет 4,5 млн. В районі буде ще декілька громад. Зараз з 56 сіл і 2 селища Тернопільського району 13 об’єдналось в одну громаду, 7 в іншу», - розповів голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко. 
«За реформою об’єднання громад майбутнє, тому зараз важливо повною мірою використати цей шанс. Щоб не аби-як, а якнайкраще та якнайшвидше громади об’єднались. Яким буде це об’єднання ,вирішать люди, проте нашим завданням, як керівників району, є допомогти, розказати про плюси, мінуси, економічні вигоди в разі об’єднання», - сказав голова Дубенської районної ради Олександр Козак.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/