Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
  ПЕТИЦІЇ
 
   

Слова глибокої поваги до учасників війни лунали у цей погожий сонячний день від голови Вербської сільської ради Ірини Івашинюти, голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка, голови Дубенської районної ради Олександра Козака.

- У цей святковий і разом з тим скорботний день ми проводимо паралелі з сьогоденням, коли на сході України триває збройне протистояння мужніх патріотів нашої держави з російським агресором,

- зазначив у своєму виступі голова Дубенської райдержадмінстрації Юрій Парфенюк.

- Знову гине цвіт нашої нації, її найкращі сини. Війна приносить тільки горе і розруху. І всі ми сьогодні живемо надією на мирне небо над Україною, на б’єднання зусиль прогресивної світової спільноти у боротьбі проти ворога. Європа має пам’ятати уроки Другої світової війни,- зазначив у своєму виступі голова Дубенської районної ради Олександр Козак.

Панахиду за загиблими героями у різні періоди історії України біля пам’ятника відслужив отець Володимир, настоятель Свято-Михайлівського храму УПЦ КП села Верба. Потім до підніжжя монументу лягли вінки та живі квіти від місцевих мешканців та влади району, представники якої також вручили учасникам Другої світової війни продуктові пакети. Грошову винагороду від сільської ради також отримали учасники антитерористичної операції на сході країни. Лише у Вербській сільській раді сьогодні араховується 23 мобілізованих, які взяли участь у військових діях.

Відзнаки також отримали воїни-”афганці”, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк кожному із них вручив ювілейну медаль з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом увінчав звітний концерт художніх колективів культурно-дозвіллєвого комплексу Вербської сільської ради у місцевому будинку культури, який вщерть заповнили вербівчани та гості свята.

 
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД ФАШИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ В ДУБНІ ВІДЗНАЧИЛИ ТРАДИЦІЙНОЮ ХОДОЮ
9 травня громадськість Дубенщинивідзначила День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зранку люди зібрались на центрільній площі міста, де відбулась літературно-музична композиція. Було зачитано вірші, висловлено сум за загиблими, звучали пісні. Далі громадськість вирушила урочистою ходою вул. Данила Галицького до меморіального кладовища. Попереду всіх йшов оркестр та люди з синьо-жовтими прапорами. Дехто йшов з портретами своїх родичів, які воювали у Другій світовій війні.
Коли колона дійшла до Свято-Іллінськогособору, її очолили священики, а оркестр почав грати патріотичні пісні.
Вшанування вояків Другої світової війни на військовому кладовищі розпочалось з Гімну України. Священики на чолі з отцем Ігорем відслужили панахиду за загиблими солдатами. Перед громадськістю виступив міський голова Дубна Василь Антонюк, перший заступник голови Дубенської райдержадміністрації Волдимир Іщук, заступник голови районної ради Андрій Бронський, військовий комісар Дубенського міськрайонного військового комісаріату Андрій Усік, керівник Дубенської міськрайонної організації ветеранів Євген Волошин, а також
Володимир Макарук, який зачитав статтю в газеті про подвиги свого дядька на війні. Всі присутні Хвилиною мовчання вшанували загиблих солдатів в Другій світовій війні. Пролунав військовий салют. Захід завершився спільним виконанням Гімну України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/