Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 

ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ ІНОЗЕМНОГО ПАРТНЕРА

26 червня 2017 року в приміщенні Дубенського історико-культурного заповідника відбулась визначна подія для Дубенського району - підписання Угоди про співпрацю із Седлецьким повітом Мазовецького воєводства Республіки Польща.

 

 

Шлях до підписання Угоди тривав понад півроку - у листопаді 2016 року відбувся перший візит голови Дубенської адміністрації Юрія Парфенюка до ґміни Котунь на урочистості з нагоди Дня незалежності Польщі. Саме там голова адміністрації познайомився із старостою Седлецького повіту п. Даріушем Стопою та запросив його відвідати Дубенщину. У лютому 2017 року делегація з Седлецького повіту завітала до Дубенського району, а в квітні  цього року було презентовано потенціал Дубенщини на засіданні Седлецької повітової ради.

 

 

"Проте, за цей час, перші кроки співпраці уже почали втілюватися - жіночий вокальний ансамбль "Кумоньки" села Рачин взяв участь у Інтеграційному фольклорному фестивалі "Majowke na Ludowo" в місті Котунь. 2 липня 10 дітей з Дубенщини, серед яких діти учасників АТО та обдаровані діти, відвідають ґміну Котунь. І це тільки початок нашої співпраці" - зазначив у своєму виступі Юрій Парфенюк.

 

 

Староста Седлецького повіту Даріуш Стопа, висловив сподівання, що співпраця буде поглиблюватись і принесе спільну користь жителям Дубенщини і Седлецького повіту та дасть змогу реалізувати багато корисних проектів.

 

 

Дана Угода передбачає співпрацю в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки.

 

 

Подальша взаємодія в рамках підписаної Угоди можлива в таких формах: створення спільних підприємств та сприяння їх діяльності; проведення виставок і ярмарків продукції підприємств; обмін спеціалістами та стажування; проведення спільних семінарів, симпозіумів, конференцій; проведення художніх виставок, гастролей колективів і солістів; організація відпочинку учнів та студентів навчальних закладів тощо.

 

 

 

В рамках візиту до Дубенського району члени делегації з Седлецького повіту взяли участь в богослужінні в костелі Святого Яна Непомуки м. Дубно, оглянули Тараканівський форт, долучилися до святкового концерту з нагоди Дня Конституції України та ознайомились з роботою ТзОВ "Гюалос".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/