Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
   

На сесії Дубенської райради було обрано керівника Дубенської

центральної районної лікарні

 

 

16 грудня в залі засідань Дубенської районної ради відбулось засідання 3 позачергової сесії Дубенської районної ради. Депутати розглянули 3 питання та 7 депутатських запитів. Засідання сесії відбулось під головуванням голови Дубенської районної ради Олександра Козака за участі голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка, заступника голови Дубенської районної ради Андрія Бронського, 32 депутатів, працівників райради, райдержадміністрації та ЗМІ.

На початку засідання депутатам було представлено ногово прокурора Дубенської місцевої прокуратури Василя Мартинюка.

Олександр Козак зачитав депутатські запити та звернення. Каміла Котвінська звернулась з проханям розширити Програму підтримки учасників АТО, а саме стосовно надання можливості безкоштовного навчання в музичній школі дітям учасників АТО. Було зачитано запит Валерія Найдюка стосовно ремонту дорожнього покриття до села Дитиничі та Віталія Яворського щодо захисту прав працівників АЗС “УКР-Петроль” в селі Панталія. Галина Сухолейстер виступила із запитом щодо відкриття в селі Семидуби дитячого садка з цілоденним перебуванням дітей. Було зачитано також запит Петра Рухера, Миколи Йосака, Віктора Терновика, Олександра Любарського стосовно ремонту ділянки дороги Е-18-01 Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно, дороги 0180419 Молодіжне-Княгинин-Нараїв та дороги у селі Жорнів. Роман Войцещук звернувся до депутатів з проханням підтримати його запит щодо ремонту в'їзду в село Злинець. Депутати на сесії також звернулись до Прем'єр міністра України та голови Верховної Ради України з проханням вирішити питання щодо збереження існуючого режму оподаткування діяльності у сфері сільськогосподарського виробництва. Всі запити були підтримані депутатами одноголосно.

На сесії депутати також прийняли рішення про фінансування з районного бюджету в І кварталі 2016 року на рівні 1/12 бюджету поточного року до прийняття рішення районної ради “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Одним із найважливіших питань сесії стало обрання керівника Дубенської районної центральної лікарні. На важливу посаду було подано дві кандидатури Тараса Покезу і Віталія Табачука. Несподівано Тарас Покеза зняв свою кандидатуру перед голосуванням. Таким чином, депутатам лишилось голосувати за одну кандидатуру, яка і була підтримана одноголосно шляхом відкритого волевиявлення депутатів.

Як зазначив голова Дубенської районної ради Олександр Козак, нового керівника чекає відповідальна робота з приведення у відповідність штату райлікарні, адже, як нещодавно було повідомлено районну раду, Дубенська ЦРЛ з нового року переходить на утримання з обласного бюджету.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/