Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Відбулось засідання четвертої сесії Дубенської районної ради

 

29 грудня о 10:00 в залі засідань Дубенської районної ради відбулось пленарне засідання четвертої сесії Дубенської районної ради. Засідання сесії пройшло під головуванням голови Дубенської районної ради Олександра Козака за участі голови Дубенської райдержадміністрації Юрія Парфенюка 32 депутатів, працівників райради, райдержадміністрації та ЗМІ. Найважливішим рішенням сесії було затвердження районного бюджету на 2016 рік, яке депутати прийняли одноголосно.

Розпочалась сесія сумною новиною - у бою біля Горлівки загинув «айдарівець» з Млинова Олексій Кірись. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували Героя.

На початку засідання сесії голова Дубенської районної ради Олександр Козак традиційно зачитав депутатські звенення. Колектив відділення паліативної медицини ВКНЗ “Дубенський медичний коледж” звернувся до депутатів з проханням вберегти заклад від скорочення штату медпрацівників, залишити теперішню кількість ліжкомісць, а також запропонували розглянути питання реорганізації відділення паліативної медицини ВКНЗ “Дубенський медичний коледж” в самостійну юридичну особу - хоспісну лікарню Рівненської обласної ради або відділення обласного онкологічного диспансеру. Депутати одноголосно підтримали звернння та вирішили направити його на розгляд Рівненської обласної ради, в компетенції якої знаходииться вказаний медичний заклад. Депутати фракції ВО “Батьківщина” звернулись до Верховної ради України з проханням внести зміни в законодавство України та усунути недоліки бюджетного законодавства на 2016 рік. Сергій Гаврилюк подав свій запит з проханням відновити дорожні знаки траси Київ-Чоп на території Дубенського району. Володимир Чуй звернувся із запитами про проведення водовідведення на вулиці Зелена в с. Липа, проведення очистки узбіч дороги Рачин-Мирогоща, Мирогоща-Молодаво, Мирогоща-Липа від кущів та аварійних дерев та освітлення вулиць в селах Липа, Костянець та Мокре. Олександр Наконечний запропонував підтримати його запит із проханням вирішити питання ремонту дорожнього покриття по вул. Миру с. Черешнівка та її освітлення в темну пору доби; Петро Рухер подав депутатський запит щодо ремонту дорожнього покриття вул. Молодіжна, що в с. Квітневе; Наталія Андріюк попрохала вирішити питання із ремонтом вул. Шкільна в с. Рачин. Віталій Яворський звернувся з проханням посприяти у вирішенні питання приватизації земельної ділянки, що знаходиться поблизу джерела в с. Привільне церковною громадою Свято-Троїцького храму УПЦ КП. Депутати підтримали направлені на розгляд сесії звернення та запити.

Депутати прийняли рішення “Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік”, а також був прийнятий бюджет на 2016 рік, який депутати вже “охрестили” “бюджетом виживання”. Проте, як сказав голова Дубенської районної ради Олександр Козак

Відтепер звернутись до депутатів можна буде через мережу Інтернет шляхом підписання петиції. Електронна петиція має набрати не менше 150 підписів для її подальшого розгляду відповідальними особами Дубенської районної ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції районної ради. Запровадження такого сервісу відбудеться згідно прийнятого на сесії депутатами рішення “Про Положення про електронні петиції”.

Депутати на сесії також прийняли рішення “Про внесення змін до програми реконструкції, вдосконалення та розвитку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Дубенського району Рівненської області “игнал-ВО” на 2011-2017 роки”, “Про районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в збройних силах України та інших військових формуваннях на 2016-2020 роки”, “Про затвердження передавальних актів майна з балансу КЗ “Дубенський РЦ ПМСд” на баланс КЗ “Дубенська ЦРЛ”, “Про надання згоди на передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селища Дубенського району”, “Про внесення змін до Статуту та перейменування Березького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” Дубенської районної ради Рівненської області”, Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду  ПАТ “Дубрик” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням  надрами  на території Тараканівської сільської ради”, “Про План діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів районної ради на 2016 рік”, “Про план роботи районної ради на 2016 рік”, “Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради”, “Про затвердження структури, чисельності та умов оплати праці виконавчого апарату районної ради”.

Під час засідання сесії депутати обговорили проблеми вирішення конфлікту у Птичі. Олександр Козак повідомив, що на минулій сесії обласної ради депутати прийняли рішення про почергове богослужіння у Свято-Успенському храмі обома конфесіями. Депутати відзначили, що якби не було втручання приїжджих “гастролерів”, місцеві вже б давно в мирний спосіб вирішили цю проблему. Тому було висловлено порпозиції, щоб поліція не допускала до місця конфлікту немісцевих мешканців.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/