Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Депутати обрали голову Дубенської районної ради

 
 
20 листопада 34 депутати Дубенської районної ради 7 скликання зібрались на свою першу організаційну сесію. Засідання відбулось о 10:00 в залі засідань Дубенської районної ради. Серед присутніх, окрім новообраних депутатів, на сесі ю завітали сільські голови, керівники правоохоронних органів, працівники райради і райдержадміністрації, ЗМІ та ін. Новообрані депутати склали присягу та отримали посвідчення, але найважливішою подією цього дня стало обрання голови Дубенської районної ради.
 

На початку засідання сесії голова районної виборчої комісії Ігор Дзюбак представив новообраних депутатів, яким було вручено посвідчення, в урочистій атмосфері вони прийняли присягу. Далі проведення сесії було доручено президії, до якої увійшли 5 представників партій, що мають найбільше представництво в райраді. Після обрання лічильної комісії, до якої увійшли по 1 представнику від всіх фракцій в кількості 7 осіб, розпочалось таємне голосування з метою обрання голови районної ради.

На головну посаду в районі було запропоновано дві кандидатури – “Європейська партія України” та партія “Конкретних справ” висунули Олександра Козака, «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина» - Сергія Гаврилюка. Кожен з них мав по 10 хвилин для виступу, щоб переконати тих, хто сумнівається у своєму виборі. Підтримати кандидатів прибуло чимало осіб, серед яких Богдан Файфура, Олександр Дехтярчук, Віктор Рев’юк та багато інших.

Що ж до самих кандидатів, то їхні імена вже давно відомі в політиці Дубенщини. Олександр Козак до обрання на нову посаду 3 роки займав крісло заступника голови районної ради, також за його плечима 5 років на посаді голови Дубенської райдержадміністрації (2005-2010 рр), депутатство в райраді (з 2010 року) , обласній раді (1998-2010 рр.), де він 12 років працював у бюджетній комісії. Сергій Гаврилюк також працював у Дубенській районній раді на посаді спеціаліста виконавчого апарату райради (2001-2005 рр.), начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради (2005-2011) та керуючого справами апарату райради (2011- 2014). З 2006 року є депутатом Дубенської районної ради. Зараз Сергій Миколайович навчається в аспірантурі Львівського регіонального інституту державного управління.

Далі депутати по черзі брали бюлетені та голосували в спеціально облаштованій кабінці. Після підбиття підсумків виявилось, що обидва кандидати набрали однакову кількість голосів депутатів – по 17 за кожного. Тому було вирішено порвести повторне голосування, в результаті якого з відривом у 4 голоси переміг Олександр Козак, присутні привітали нового голову районної ради.

Олександр Козак звернувся до всіх та подякував за довіру. Після цього депутати визначили заробітну плату новообраному голові та домовились зустрітись наступній сесії після проведення спецперевірки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/