Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
   
ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОЧОК

9 вересня у селі Соснівка відбулося відкриття дитячого садочка «Соняшник» цілоденного режиму. Ця радісна і довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітей і батьків.

Розділити цю радість з дітьми, батьками, громадськістю села прибули гості голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, перший заступник голови Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Галина Вознюк, сільський голова Соснівської сільської ради Володимир Грицай, настоятель  Свято-Хрестовоздвиженського храму села Соснівка отець Тарас, меценати.

«За кілька місяців приміщення перетворили у сучасний дитячий садочок на 20 місць: комфортні меблі, компактні двохярусні ліжка, відповідне естетичне оформлення. Протягом усього часу підготовки дитячого садка батьки і жителі села Соснівка постійно цікавилися ремонтними роботами, намагалися в силу своїх можливостей допомогти – все це підкреслювало з яким з нетерпінням вони чекали відкриття дитячого садка, наскільки важливий він для місцевих мешканців це ще раз доводило потрібність такого закладу у селі» – відзначив Юрій Парфенюк.

Завідувач Соснівського ДНЗ висловила слова подяки всім, хто прилучився до відкриття садочка: «Сьогодні в нашій державі складна економічна ситуація, але  районна влада  знайшла  кошти на  реконструкцію приміщень, на придбання  сучасних  меблів та всього необхідно для функціонування дитячого садочка, цим самим показуючи, що майбутнє нашої держави їм небайдуже.

Мало хто вірив , що в віддаленому селі колись запрацює дитячий садочок з цілоденним  перебуванням. Але завдяки наполегливості батьків та працівників закладу, допомоги районної влади та меценатів – ця мрія стала реальністю».

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/