Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
   
СПІЛКУВАННЯ З ВЕТЕРАНАМИ

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку  у Дубенській райдержадміністрації пройшло засідання круглого столу за участі керівників ветеранських організацій, заступника голови райдержадміністрації Наталії Левшенюк, заступника голови районної ради Андрія Бронського, в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксани Бойко та керівника Дубенського місцевого центру з надання БВПД Віктора Шевчука.

 

Представники влади привітали присутніх ветеранів з наступаючим святом, яке в Україні ще називають днем ветерана.

"Спілкуватися з людьми, котрі вже прожили більшу частину свого життя, цікаво та корисно. Тому ми зібралися, щоб розповісти про все, що ми робимо для Вас та почути Ваші потреби. Дякую кожному з Вас за невтомну працю та активну позицію, що пам'ятаєте кожного, хто помер і цінуєте тих,  хто живий", - звернулась до учасників зібрання Наталія Левшенюк.

 

В ході спілкування особлива увага зверталась на права, пільги та соціальні гарантії учасників  війни та осіб, які прирівненні до них.

Грамотою голови адміністрації та голови районної ради було відзначено голову Дубенського районного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів  Святослава Метелюка.

Також керівникам ветеранських організацій передано медалі "70 років перемоги на нацизмом" для вручення їхнім підопічним.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/