Районні комунальні підприємства, заклади та установи
   
   
   
 
  ПЕТИЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 

Дубенська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської районної вечірньої школи ІІІ ступеня Дубенської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: Дубенський район, с. Мирогоща Перша, вул. Миру, 68 (філія смт Смига, вул. Дружби, 2).
Керівником Дубенської районної вечірньої школи ІІІ ступеня Дубенської районної ради Рівненської області (надалі – керівником закладу) може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Керівник закладу призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу) на підставі рішення конкурсної комісії.
Умови оплати праці керівника закладу відповідно до встановленого тарифного розряду.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  1. письмова заява про участь у конкурсі;
  2. копія паспорта;
  3. копія (копії) документа (документів) про освіту;
  4. копія трудової книжки;
  5. довідка про стан здоров’я;
  6. згода на збір та обробку персональних даних;
  7. мотиваційний лист;
  8. перспективний план розвитку Дубенської районної вечірньої школи ІІІ ступеня Дубенської районної ради Рівненської області (надалі – перспективний план розвитку закладу).

         Претендентам на посаду керівника закладунеобхідно провести публічну відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу за обов’язкової участі членів конкурсної комісії.
Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення (до 20.01.2018 року (включно) за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 26, каб. 218. 
Конкурс буде проведений 25.01.2018 року о 10 год. 00 хв.
за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 17.
Протягом одного робочого дня з дати отримання результатів конкурсного відбору претендент на посаду керівника закладуможе надати обґрунтовані заперечення щодо результатів конкурсного відбору голові конкурсної комісії.    
Особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору: Карпінська Олена В`ячеславівна, юрист відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації
тел. (03656) 3 25 38,  ел. пошта dubn_osvita@ukr.net.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша адреса:

   
35600, м. Дубно, Рівненської області
вул. Данила Галицького, 17

  тел. (03656) 4-11-35
 
  e-mail: dubnrada@ukr.net
 
 
 
   
  http://www.rada.gov.ua/

http://www.president.gov.ua/
http://www.kmu.gov.ua/

http://oblrada.rv.ua/